Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kenegethetem a pocim és...

Mivel kenegethetem a pocim és a combom a bőr nyúlása miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon hajlamos vagyok a csíkosodásra... 20 hetes vagyok...
2008. máj. 4. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

én a Rossmannba vettem egy terhességi krémet, Milupát és nekem nagyon jo volt!! a mellemről teljesen eltüntette a csikokat de a lényeg h még időben kezd el őket kenni mikor pirosak!! mert ha már fehérek a csikok akkor már sajna nme segit.

2008. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a badylove mama terhességi csíkok elleni olajat használom és eddig sikerült elketülni a csíkokat.Ez dm márka,250ml kiszerelésben kapható,kb.800ft-ba kerül.Ha gondolod próbáld ki!(kend be vele minden este a:melled,hasad,derekad,csípőd,combod is!sok sikert!)26hetes kismama
2008. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az FLP Aloe Verás kék krémet használom én is nagyon hajlamos vagyok rá. 31. hetes vagyok és egyetlen csíkom sincs . Ha gondolod hozzá tudlak segíteni.

2008. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... :)
2008. máj. 4. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én búzacsíra és olívaolajat használtam, és egyáltalán nem lett csíkos sem a pocim, sem a mellem. Ráadásul az olajjal kitűnően lehet pocakmasszázst végezni, amit nagyon szeretett a bent lakó kisbabám :-) Boldog babavárást!
2008. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell, hogy szomorítsalak, mert hogyha a kenegetés ellenére csíkosodsz ne a krémet váfd ki, hiszen ez sajna pusztán genetika.A laza kötőszövet könnyeben csíkosodik.25 éves vagyok, nekem a12 éves korom óta a combom hosszában a hiretelen nyúlás miatt tiszta csík.Persze alig látszik, mert fehér, de nagyon tartok attól, hogy majd most a pocimon is lesznek.Nekem is a védőnő momndta, hogy hidratáló bármilyen krémmel kenjem talán picit segít de nem lehet megakadályozni a csíkosodást.....
2008. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nálam többet keni valaki a pociját,akkor az hazudik.És ennek ellenére nagyon csíkos a hasam,nem lehet mit tenni ellene,szerintem ez alkati kérdés.

Amikor még nem voltam kismama,már akkor is voltak rajtam striák a hízástól.Ez van.

32 hetes kismami

2008. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!