Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hanyattfekvés tényleg...

A hanyattfekvés tényleg ártalmas terhesség alatt? 27 hetes vagyok, és mostanában mindig arra ébredek, hogy hanyatt fekszem.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

szia!

Igen ártalmas, mert a méhed iylankor lenyomja a fő ütőeredet és nem kap a babó elegendő vért és oxigént. Egy idő után már nem is fogsz tudni háton aludni, mivel a tüdődben fogod érezni a méhedet.:)

2009. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést tettem fel én is. De valóban sok helyen azt írják-mondják ártalmas de sok helyen hogy ahogy kényelmes úgy aludjunk. Főleg ha nincs semmi baj a terhesség alatt!
2009. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
csak oldalt fekve ajánlatos aludni, aki azt mondja hogy úgy aludj ahogy neked kényelmes, dilettáns.
2009. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

2.vagyok!

[link]


A rólad rovatot olvasd el mit ír!!!

2009. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem az ütöeret nyomja, hanem a vena cavat, amelyik a test legnagyobb vénája. Ezért a legtöbb kismama elörehaladott terhesen nem tud hanyatt feküdni hosszasabban, mert émelygös/rosszul lesz. Ha nem leszel rosszul töle, akkor valószínüleg nem nyomja, vagy nem annyira. Vagy ez az állapot majd késöbb jön. Én kb a 28-30. hét tájékan nem tudtam többet hanyatt feküdni, addig nem volt vele semmi bajom.
2009. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!