Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek terhességi tesztet?

Vegyek terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Július 5-6-a körül kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de semmi nem történt, előtte 3-4 nappal kicsit görcsölt a hasam, ingerlékeny voltam, mint menzesz előtt, de csak 1-2 napig. A melleim is feszültek egy kicsit és érzékenyek voltak, de vérzés nem volt. Ma voltam a nőgyógyásznál, mert hormon vizsgálathoz megvizsgált, de ő nem észlelte, hogy terhes lennék. Szerinte a hormonok miatt nem jött meg, de máskor soha nem volt ilyen, csak max. 3-4 napot késett. Mit tegyek? Nem érzem, hogy terhes lennék, de nem tudom, hogy az lehetek-e. Az orvos mennyi idő után tudja megmondani, hogy valaki terhes-e? Vegyek tesztet azért?
2012. júl. 10. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit vesztesz vele ha veszel? Én holnap reggeli pisiből csinálnék egyet!
2012. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most, ha azt mondom ne vegyél akkor nem veszel?

Bocsi, de számomra felfoghatatlan, hogy idegenektől kérdezel ilyeneket és dokinál is voltál.

2012. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak bizonytalan vagyok, mert az orvos sem mondott semmi egyértelműt. Tanácsokat szerettem volna kapni, végül is ezért van ez az oldal, nem? Aki meg nem képes egy épkézláb választ adni, az meg ne szóljon semmit, nem kötelező válaszolni.
2012. júl. 10. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy tesztet még megér a dolog :) vegyél még ma egy tesztet és holnap reggel első pisiből csinálj. ha pozi akkor a doki tévedett, ha nega akkor fogalmam sincs... akkor lehet vérvétel kellene hátha az segít valamit
2012. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A teszt megmondja mi is van! Semmit nem vesztesz vele, első vizeletből! :)

40+4 hkm

2012. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem épkézláb voltam. Voltál orvosnál, miert nem kérdezted tőle? De tudom, hogy mit szeretnel hallani. Igen, csinálj. De legközelebb védekezz!
2012. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az orvost, azt mondta, nem lát terhességet, de azért csináljak tesztet, ha gondolom. Amúgy meg nem írtam, hogy nem szeretném megtartani a babát, ha talán kiderülne, hogy valóban terhes vagyok.
2012. júl. 10. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ok, de ez a kerdesedben nem szerepelt. Na akkor GO TESCO! vegyel tesztet aztan hajra! :-) igy mar ertelek. Es latod meg szorítok is! Aztan megírni mi lett!
2012. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyi történt ma, hogy reggel erősen görcsölt a hasam és véreztem is, úgy vélem, megjött. Bár (eddig) nem erős a vérzés, még tamponra sincs szükségem. A tesztet sem csináltam meg, már tényleg nem tudom mi van. Valószínűnek tartom, hogy a hormonok szórakoznak...
2012. júl. 11. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Azert szerintem csinalj egyet!
2012. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!