Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell vinni a védőnőhőz az...

Mit kell vinni a védőnőhőz az első megbeszélt időpontban? (széklet, vizelet stb. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit nem kellett!

A doki amit adott papírt, hogy tényleg terhes vagy!

2009. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mit csinálna a védőnő ezekkel?
2009. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak a papírokat vittem,nem kellett semmi.ott mértek súlyt,vérnyomást és jól kifaggattak.
2009. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kitöltitek a kiskönyvet csak!Esetleg megnézi a vizeletet(nekünk minden alkalommal nézi) ha viszel!De ott is lehet pisilni gondolom.Székletet nem vizsgál!Az orvos által kapott uh-os papír legyen nálad!
2009. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valamit mondott a védőnő mikor először voltam ott,hogy vagy vizeletet vagy székletet vinnem kell!De lehet mindkettőt mondta.Csak nem emlékszem rá!Egyébként ezen én is meglepődtem,hogy ilyet kért!

2009. júl. 9. 08:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pisilsz majd ott, ezt mindig kérik majd. Én nem hurcoltam a buszon üvegben a pisimet:)

Széklet nem kell, székletvizsgálatot egyébként is csak központi laborokban tudnak csinálni. A dokitól kell az uh papír, TAJ kártyád, kikérdeznek a betegségeidről, ha vannak, milyen gyógyszert szedsz állandóan. Családban előforduló betegségekről, megkapod a terheskönyvet, prospektusokat.

2009. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a terhességet igazoló papírt kellett vinnem. De minden egyes alkalommal mikor megyek, ott kell vizeletet adnom, amiböl különböző fertőzésket szűrnek ki. Lehet, hogy nálatok pedig vinni kell a vizeletet...
2009. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma megyek hozzá másodjára!Mikor kitöltötte a könyvemet,akkor motyogott valamit az orra alatt,hogy amikor megyek vinnem kell (ezek szerint vizeletet),csak tényleg nem emlékeztem rá!Aranyosak vagytok köszi! :D
2009. júl. 9. 08:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Vizeletet szoktak kérni. Székletet semmiképpen ne vigyél.:/
2009. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tőlem nem kért vizeletet,nem is vizsgálta még soha.holnap megyek harmadszor.
2009. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!