Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Ma reggel...

17 hetes vagyok. Ma reggel azt vettem észre, hogy a hasam bal oldalán egy határozott púpocska jelent meg. Ugye ez ő lehet? Picivel később már nem volt ott.

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg ő volt,bár ritka,hogy ilyen korán határozott púpokat lehet látni.Először a párom vette észre,hogy valahol helyezkedik a 18. héten,mert a pocim jobb oldala nagyobb volt,mint a bal.
2008. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

100 %, hogy nem!

Hacsak nem óriás bébid lesz! Vki, ilyenkor még nem is érzi a mozgást, mert annyira kicsi.

Üdv, 32 hetes kismami

2008. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Nekem is a 16-17 héten mozdult meg, aztán egyszercsak kidugta valamilyét. Szerintem bizos ő volt, egyébként meg mi más lenne? :)

Boldog babavárást!

2008. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Ha valainek van még hasonló, szívesen "meghallgatom" :D
2008. máj. 1. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, én most vagyok 19, és 3 napja rendszeresen mozog, sőt .. ?:) Már apuci is érzi! Annyira fantasztikus. Ha annyira kivagy élesedve rá, és erősen koncentrálsz érezheted előbb mint amit a "törvény" mondd!
2008. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érezni érezheti, na de LÁTNI ennyi idősen???? Szerintem tuti, hogy nem a babád volt. Látni kb. 10 hét múlva fogod.
2008. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!