Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hanyingerem de nem hanytam...

Van hanyingerem de nem hanytam meg ez mar terheseget jelent? es a menstruaciom is jar csak barnason folyik es nem ugy mint regebb ez mit jelent?

Figyelt kérdés
megkerem segitsenek nem tudom h mit tegyek!!!!!
2008. ápr. 30. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Csinálj egy terhességi tesztet, amint tudsz venni egy gyógyszertárban, hogy megnyugodj. A hányinger nem biztos hogy a terhességtől van, és a barnázás sem biztos. Ha a teszt akár pozitiv lesz akár negatív, mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Nem tudom, hány éves vagy, de ha fiatal avasd be anyukádat, biztos segíteni fog.
2008. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen esetleg aki meg volt igy az segithett
2008. ápr. 30. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár találgatni szerintem,akkor tudod meg mi van,ha csinálsz egy tesztet,de minél előbb.
2008. máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!