Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok terhesen szórakozni...

Szoktatok terhesen szórakozni járni?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó baráti társaságunk a férjemmel, én vagyok az egyedüli lány a csapatban, ugyanugy eljárok velük kocsmába, horgászni, sátorozni. Mielőtt ítélkeznétek természetesen nem iszom nem dohányzom és odafigyelek hogy ha ők egy kicsit többet isznak akkor se legyen baj, általában beszélgetős, hülyülős esték ezek nem diszkóban ugrálós. Nagyon édesek mert mindannyian cigiznek de odafigyelnek hogy ne rám jöjjön a füst meg simizik puszilgatják a hasam. Más is eljárkál vagy csak én vagyok ilyen nem otthon ülős kismama?

15hetes



2012. jún. 28. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is elmegyünk a párommal a városba egyet sétálni a társasággal,majálisozni is voltunk velük,akkor már terhes voltam nagyba!Meg azóta is csináltunk összejöveteleket.Pecázni is voltunk,mert én imádok!!!!Szerintem attól hogy valaki terhes még elmehet egy kicsit jól érezni magát!És nincs abban semmi rossz.SZERINTEM! 25hkm
2012. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panka08 ***** válasza:
:) Ugyanilyen bulira készülök jövőhétvégén... :) Én egyke lányként, kb 10 idióta fickóval , akiket imádok. Présház buli lesz. Lesz meglepi, mert még nem tduják, hogy nem ihatok.... :)) 11khm
2012. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom bulizni a haverokkal jár, de terhesség előtt is így volt,mert nincs rá igényem. De pókerezni,beszélgetős estekre simán elmegyek, sőt igénylem én is. Most az Eb döntőt például majd a Szabadság téren nézzük meg. Az meg nem csendes hely :) és lesznek is egy jó páran :) Végül is fiúnk lesz így tuti élvezni fogja :D Ha meglesz a baba én 2 hónapos korától is rá fogom legalább havonta egy estére bízni a mamára. 25hkm
2012. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nagy pocakkal is mentem a férjemmel+a haverokkal "zülleni" (már amennyire ezt egy kismama megengedheti magának természetesen) :).Voltak nagy sörözős (nekem bambizós)esték,kerti sütögetés,kocsmázás,házavató...,stb.Én soha nem voltam az az otthonülős típus és jól éreztem magam így.PErsze mindenki nagyon figyelt rám/ránk és ez külön jól esett.Aztán megszületett a Manónk és teljesen másképpen alakul az életünk.Mivel ő elég nyűgös,sírós baba,képtelenség bárhová is menni vele.Úgy hogy így visszagondolva,még jó,hogy abban a 9 hónapban "letudtuk" a dolgokat. 4 hós kisfiú anyukája.
2012. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
örülök, hogy más is így van ezzel nem csak én vagyok ilyen "züllött" kismama:) ameddig bírom a strapát meg jól esik addig tuti megyek én is ahova csak bírok
2012. jún. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!