Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért vagyok ideges és görcsös...

Mért vagyok ideges és görcsös terhesség alatt?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhes lehetek és néha olyan érzésem van,hogy meg akarok halni és nem bírom végíg csinálni a terhességet.Ez olyan félelmetes és nem tudom mi tévő legyek.Segítsetek!
2008. ápr. 30. 14:22
 1/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
A hormon változás okozza.A babádra gondoljál és próbáld megbeszélni az érzéseidet a pároddal,vagy olyannal aki közel áll hozzád.Meglátod elfog múlni.Üdv 29hetes kismama
2008. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkienk vannak ilyen korszakai, ez természetes.

De miért ne tudnád végigcsinálni?Naná, hogy végigtudod!

Csak arra gondolj, hogy nől egy kisember benned, és ez csoda, csodálatos dolog, meglátod, nagyon hamar elszalad a terhesség, mire élveznéd, már vége is:-)

Ne félj, légy nyugodt és minden rendbn lesz.

BEszélgess sokat gondolataidról, attól jobban elszállnak, ha másholnem, hát itt:-)

SEgítünk:-)

2008. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen a hormonok csinálják ezt velünk.Én is levert voltam és rossz kedvű,aztán a 3dik hónap után sokkal jobb lett,te is igy leszel.Kitartás:-)20 hetes kismama
2008. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én majdnem minden nap sírok valami hülyeség miatt,egyszerűen nem ismerek magamra.De gondolj bele,amikor már fogod érezni,hogy mozog az a pici emberke a pocidban(isteni érzés),nem fog a fejedben megfordulni,hogy ,,meg akarsz halni".Majd meglátod!Kitartás!Üdv

30 hetes kismama

2008. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek valóban a hormonjaink.Én is így voltam az első pár hónapban, sokszor kérdezgettem magamtól, mit is akarok én egyáltalán.Mindenre sokkal érzékenyebb voltam, ha csúnyán néztek rám, vagy nem úgy szólt hozzám a párom már egyből elkezdtem sírni. Sokszor csak úgy ok nélkül kiborúltam.Mostmár azonban teljes a nyugalom és nagyon nagyon boldog vagyok.Ehhez különben sztem az is hozzájárul, hogy a párom is megértette miért vagyok olyan amilyen és rettenetesen figyelmes velem, na meg az is sokat számított, hogy ténylegesen érzem, hogy terhes vagyok :)

Úgy értem, hogy nagyon sokat mozgolódik, forgolódika picurka a hasamban és nem hagyja felem elfeledtetni, hogy nemsokára anyuka leszek.Minden percben érzem, hogy itt van.

Ne aggódj majd elmúlnak a rossz érzések, csak kitartás és hagyd hogy szeretgessenek.Az sokat segít!

Boldog babavárást!

32 hetes kismama

2008. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!