Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik szakaszában...

A terhesség melyik szakaszában kérdezzem meg a dokimat, hogy "mennyibe kerül nála a szülés"?

Figyelt kérdés
Ezt mikor "kell megkérdezni"? Már a terhesség elején, vagy elég a vége felé is?
2008. ápr. 30. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM JOBB HA AZ ELEJÉN TISZTÁZZÁTOK,MERT HA UGY DÖNTESZ NEKED EZ NEM MEGFELELÖ,AKKOR MÉG LESZ IDÖD VÁLTANI ORVOST.DE AMUGY IS JO AZT AZ ELEJÉN. 35 HETES KISMAMA.
2008. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor megkérdezheted, ha úgy érzed, hogy nála szeretnél szülni. Ettől nem kell zavarban lenni.

Szép babavárást és könnyű szülést!

2008. ápr. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

En az elejen megkerdeztem pedig evek ota hozza jarok,de a szulesrol ugye nem tudtam semmit.

Szerintem kerdezz ra nyugodtan ha legkozelebb mesz hozza,legalabb tidztaban leszel vele.

Boldog babavarast kivanok

22 hetes kismama

2008. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem mernék ilyet kérdezni. Magán orvos? Mert pl az enyém nem, és nem is vár sokat.. és nem is adok sokat. Beszélnek itt 50-100 ezer forintról, nos én 20at fogok adni. És tudom, hogy attól még utána is normális lesz velem. Amúgy sem egy borítékot kapegy nap, gondolod, megjegyzi ki melyiket adta?? Sztem nem. De ha fizetős helyre jársz valóban meg kell kérdezni, hogy anyagilag mire számíthatsz ha nála szeretnél szűllni, ez így talán nem olyan ciki kérdés.
2008. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb az elején tisztázni. Ennek ellenére én a 7. hónapban kérdeztem rá, cikinek éreztem és irultam-pirultam közben - pedig nem kellett volna. A doki egyáltalán nem lepődött meg a kérdésemen - gondolom nem én voltam az első és nem is az utolsó, aki ezt megkédezte, és teljesen korrekten válaszolt (mellesleg azt, hogy nem vár el ezért pénzt - pedig magánorvos!! - de ez a kérdésed szempontjából most nem is érdekes). 33 hetes kismama
2008. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!