Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 uh. Között 7 hét az nem túl...

2 uh. Között 7 hét az nem túl sok? Föleg igy az elején. Aggódom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem Te írtad be ezt a kérdést délután is?

Szerintem ne aggódj. Nem túl sok. Ezt ilyenkor így szokták. Nekem is így volt.

De ha nagyon aggódnál, hogy minden rendben van-e a bébivel (én is aggódtam), akkor nyugodtan mondd az orvosodnak, hogy szeretnéd, ha megnézne a 7 hét alatt még egyszer. Biztosan nem fog elküldeni.


egy 36 hetes kismami

2009. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Erre vártam. Du. nem irta senki, hogy vele is igy volt,mindenki azt irta, hogy volt 3 uh.-ja az elején igy mégjobban elkeseredtem. Most már ok. köszönöm.
2009. júl. 7. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
:)
2009. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, dehogy sok!

Nem az uh-tól lesz rendben a baba, csak arra gondolj, hogy egészséges és bent növekszik.

A hivatalos és törvényben szabályozott gyakorlat szerint egyébként Magyarországon összesen 4 uh lenne kötelező a terhesség alatt, kb minden nyolcasra végződő héten lenne egy, tehát 8. 18. 28. 38. héten. Csak sokan magánorvoshoz járnak és nekik a doki (jó pénzért természetesen) nagy boldogan csinálja az uh-t, ha van a rendelőben, mert így az anyuka is mozizhat, a doki is mehet nyaralni. :-D

(Mellesleg én nem ott élek és itt az egész terhesség alatt két uh van, a 12. és a 20. héten. Punktum. Nem esnek túlzásba. Én speciel azért imádkozom, hogy ettől ne is legyen több, mert az annyit jelentene, hogy valami baj van és a sürgősségin uh-znak, amiből inkább nem kérek. Hidd el, nem születik kevesebb egészséges baba itt sem, mint ott, a kevés uh ellenére.)

2009. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!A legutolsó uh-m 18 hetesen volt,a legközelebbi ezután a 32.heti lesz.


28 hetes pocis

2009. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!