Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond az ha egy nap 2x is...

Gond az ha egy nap 2x is megyek uh-ra?

Figyelt kérdés
Mert a dokim hétfőre hívott vizsgálatra és mindig csinál uh-ot viszont 4D uh-ra is hétfőre kaptam időpontot délutánra.
2009. júl. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem, ha szólsz neki, vagy ha viszed a 4d eredményét nem csinál, amúgy meg nem árt, csak van aki szereti -a pénzért- mindig megcsinálni, amúgy 3-4 db uh doszt elég egy terhesség során, több sem árt, csak felesleges és van olyan baba akit zavar.
2009. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dokimhoz délelőtt megyek és nem fizetek érte mert nem vesz el pénzt a 4D-re megyek délután.
2009. júl. 7. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy leszek. Már kérdezni is akartam. De közben olvastam, hogy nem gond, ha nem mind a kettő olyan hosszú, mint a 4D. A sima UH gondolom Neked is 2-3 perc.

A sok UH csak abban lehet káros, hogy állítólag felmelegíti a magzatvizet. De a rendszeres és több tíz perces UH-nál kell vigyázni inkább.

2009. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem csak én kaptam ilyen hülyén időpontot..
2009. júl. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!