Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizes folyás és a magzatviz...

A vizes folyás és a magzatviz csorgás között mi a különbség?

Figyelt kérdés
a bugyimon olyan folt van mintha bepisiltem volna.Néha van benne ilyen nyálkás vmi is de többségében sima vizes
2012. jún. 25. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak folyás.A magzatvíz folyamatosan folyik!
2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
40+1-nél én is arra keltem, hogy azt hittem a magzatvíz szivárog, mentünk is be a kórházba. Totál vizes volt a bugyim, az ágy, de csak erős folyás volt. Ha nyálkás vmi is van benne, az sztem a nyákdugó lehet. A magzatvíz folyamatosan folyik vagy szivárog.
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólót cáfolnám meg,remélem nem haragszik.Én1 hétig feküdtem a kórházban,vártam a kisfiamat.Volt egy kismama,aki azzal jött,hogy folyik a magzatvize.A szülésznő adott neki egy papírtörlőt,de nem "produkált" semmit akkor.Erre haza zavarta a szülésznő szegényt,hogy tuti inkontinenciája van és ne hülyéskedjen.Másnap este ismét jött a kismama vajúdva:valóban szivárgott a vize már előző nap is,csak fent,és a baba ahogy mozgott néha "betakarta" a nyílást és akkor nem folyt a víz.Szerencse,hogy nem kapott valami fertőzést.

Kedves kérdező:nekem pont ilyen volt,mikor elfolyt a vizem;bár én meg voltam győződve,hogy bepisiltem.Az éjszakás nővér mondta,hogy akkor kezdődik a "buli".Akár az is lehet,nem lenne felesleges megnézetni.

2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most kicsit görcsöl a hasam,fáj a derekam
2012. jún. 25. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
EZt csak kórházban tudják megállapítani. Én is voltam bent ilyen panasszal, egy mikrobiológiai vizsgálat derítette ki, hogy folyásom volt, de a mellettem fekvő 3 kismamának a magzatvize folyt, kinek szüntelenül, kinek csak akkor ha felállt, kinek csak időszakosan.
2012. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésem ún. magas burokrepedés okozta magzatvíz folyással kezdődött. És valóban "löketszerűen" jelentkezett - volt, hogy órákig semmi. A kórházban viszont egyértelműen megállapították, hogy a magzatvíz szivárog. (ott is nehezen, mert nagyon jól termelte "után" magát, az uh. szerint még így is normál mennyiség távozott).
2012. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kábé 20 órán keresztül szivárgott a magzatvíz, és a végén, mikor végleg kifolyt az egész, akkor még kábé 1 liter folyt ki hirtelen belőlem. Mondjuk mikor elkezdett folyni, azért nem lehetett mennyiségileg összekeverni folyással, mert vagy fél deci kifolyt legalább.

Most viszont vizes folyásom van a másodikkal, úgyhogy egyfolytában parázok, mert még csak 34+5 vagyok.

2014. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!