Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megallapitani,...

Hogyan lehet megallapitani, hogy a mehszaj mennyire van nyitva?

Figyelt kérdés

Bocsi, buta kerdesnek tunhet, de mivel kulfoldon elek, itt nem nezik mennyire vagy nyitva es engem ez picit zavar, nem mintha annyira elveznem a gynekologusi vizsgalatokat, de megis meg tudnatok mondani otthon hogyan csinaljal ezt az orvosok, esetleg meg tudom csinalni magamnak is?

Koszi a valaszokat!

33 hetes kismami


2009. júl. 7. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak nem tudod, hisz nem látsz be. Itthon a doki kacsa és egy lámpás nagyító segítségével nézi meg. Szemrevételezéssel megállapítja.
2009. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, ezt nem tudtam, remelem nincs semmi baj, bar gondolom ereznem!
2009. júl. 7. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sem gyakran nézik meg, szerintem mondjuk jobb is, én biztosan csak idegesíteném magam miatta...
2009. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nézték 22 28 és 32 hetesen is fogják nézni. most 29 hetes vagyok. Azért nem árt tudni szerintem. De te otthon nem tudod megnézni magadnak. És ha megkéred a dokidat?? Vagy az úgy nem működik ott?

29

2009. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem minden terhességemnél az elejétől fogva nézte a doki.

Az első 12 hétben kacsa plusz a keze. Utána már nem használta a kacsát, csak az ujjával nézte meg. Magadnak nem tudod megnézni, ne is próbálgasd.


nekem az előző babánál már a 18.héttől nyílt a méhszájam.

Jelen babánál pedig már 9 hetesen 2110 volt a cgm...

2009. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak a vedonok foglalkoznak velunk, a dokihoz majd julius 16.-an megyek, de o is csak ultrahangot szokott csinalni, meg vert vesz. Szerintuk minden kis bekukucs hatalmas fertozesveszely, en itt meg nem is hallottam olyanrol hogy valakit belulrol vizsgaltak volna, csak ha baj van. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, tegnap este voltak enyhe menzesz szeru fajdalmaim, de csak nagyon picit, es nagyon rovidek.
2009. júl. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!