Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörteleníti valaki a pocakját?

Szörteleníti valaki a pocakját?

Figyelt kérdés

Nekem lett rajta egy jó pár vastag szálú, sötét barna szőrszál. Azon a területen, ahol az a sötétebb csík van (azt hiszem linea negra a neve, de lehet, hogy ez hülyeség). Az első gyerkőcnél is volt, csak akkor télire jött ki, most meg valahogy azért meégis zavar, hogy még itthon a kertben sem szívesen takarom ki a pocim.

Ha szőrteleníti valaki, akkor hogyan? Krém, gyanta, borortva?


2009. júl. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos,én csipesszel szoktam kiszedegetni.
2009. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van epilátorom, csak a hasamon még nem mertem kipróbálni. Szerintetek érezne fájdalmat a baba, ha avval csinálnám? Lehet, hogy ez elég buta kérdés, de mindenhol azt hallom, hogy ami nekem fáj az neki is.
2009. júl. 7. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A borotvát nem ajánlom, mert gyorsan visszanő és még erősödik is. Én is szemöldökcsipesszel tépkedem, az legalább tövestől szedi ki.
2009. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Borotvaltam mert nem mertem kihuzni.

De ha ki lehet akkor ki fogom,nem lesz baj odabent?

2009. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csipesszel a legjobb. Ha nem szeretnéd, hogy még erősebb legyen ne borotváld. Nekem is van, napozással szépen kiszőkült. :) Boldog babavárást!
2009. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha borotválod,akkor nem fog kihullani a szülés után és akkor életed végéig bánni fogod,hogy a borotvát megfogtad.Ha úgy hagyod,akkor szülés után kihullik maradéktalanul.Én nem csinálok vele semmit,inkább kibírom még ezt a 3 hónapot,de tudom,hogy majd eltűnik,póló alatt úgysem látja senki.Ha pedig csipeszzel szedegeted?Szerintem az ember legkényesebb része a hasa,ott nagyon vékony a bőr.Én bizti nem csipkedném.
2009. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én csipkedem is csipesszel, meg epillátorral is rendbe hoztam, de csak a köldök alatti részt. mondjuk már a 37. hetet kezdem, így már jó pár hete nem nyúlok a hasamhoz epillátorral, szerintem nem jó a bébinek, ilyenkor mindent hall, és a bucija is ott van lent, szóval már nem bántom. de amíg nem volt ekkora hasam, és a bébi is kicsi volt és epillátorral is rendbe hoztam a pocit!
2009. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!