Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok,3x1...

32 hetes kismama vagyok,3x1 magneb6ot szedek, mégis egy párszor úgy bekeményedek, h nagyon megilyedek. Mitől van a keményedés?

Figyelt kérdés

pisilés után is bekeményedek, 100 m séta után is.mikor "baj" a keményedés? mennyire görcsölésnél rohanjunk a dokihoz?


és mitől fájhatok ott alul, mintha baba ki akarna bújni, olyan feszítő, néha szúró fura érzés, lehet h alul rugdos, nyom a picur?


2009. júl. 6. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is gyanús volt a 34. héten a fájó, sűrű, keményedés és bementem. 2 méhfali infarktust is láttak az ultrahangon, másnap szültem. Ha aggódsz, hívd a dokidat vagy menj be! Azt hiszem a napi 10 keményedésnél több az már baj, de erre már pontosan nem emlékszem, nézz utána.
2009. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia nekem a magnézium semmilyen formálya nem segített soha (ez már a harmadik várandósságom)

nekem a vas készítmények váltak be, azóta nem szedek magnéziumot se

2009. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyanez volt nálam is a helyzet......elmentem dokihoz megvizsgált és ugyan az van mint 3 hete CI:2100 Ja és még annyi hogy nekem ez mellé még mensi görcseim voltak:( Azóta 3x2 magnéziumot kell szednem nekem ez használ bár a "punifájdalom"/bocsánat:)/ az megmaradt!

Ha nagyon aggódsz szerintem menj el a dokihoz inkább egy felesleges út legyen......

Boldog babavárást

34 hetes km

2009. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!