Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül alkalmanként,...

Mennyibe kerül alkalmanként, ha elmegyek a dokihoz a vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
A terhesség elejétől kérdem.
2008. ápr. 29. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lett volna egy doki,akit választani akartam,és ő magánrendelésen vállalt volna el,ott ugye fix a tarifa.De mivel őt nem tudtam volna megfizetni,így nincs választott dokim,és nem is izetek nekik egy vasat sem,viszont már szinte az összes orvost megismertem az osztályról(UHk,hüvelyi vizsg)és így nagy az esélye,hogy nem akkor látom életemben először a dokit.Amúgy semmiben sem szenvedek hátrányt azokhoz képest,akik fizetnek ezért..nah jó,10-15 perccel tovább kell várnom 1-1 vizsgálatra,mert a fizetős vendégek előbb bejutnak,de ebbe nem halt bele senki,szerintem.

Mindattól függetlenül,hogy a védőnőm egy barom,és szarik a fejemre,így kétszer annyi utánajárás,hogy mikor milyen vizsgálat jön,de szerencsére a többi orvos,és aszisztens nagyon segítőkész,és mindent meg lehet oldani:)

Amúgy ahol nincs fix tarifa onnét olyan 5ezreket szoktam hallani a többiektől.

2008. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nincs fogadott orvosod semennyibe sem kerül.Én vidéken lakom,8.héttől fogadtam dokit és 4-5hetente rendel magához,amikor 6000fizetek.Bp.-en nem tudom mennyibe kerül.
2008. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kórházba jkárok dokihoz, mert a magánrendelése nagyon messze lenne.5000Ft-ot fizetek neki, csakis magam megnyugtatásaképpen, ez jó nekem is meg neki is.Tulajdonképpen a magánrendelésén a duplája lenne.
2008. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a harmadik babánkat várom. A terhesség alatt: 3-4 hetente megyek dokihoz.Ez kb 10-13 alkalmat jelent, alkalmanként 5000Ft-ért. Plussz a szülésnél még külön fizetek neki és a szülésznőnek is. Nekem így jó és szerintem egy születendő baba egészsége a legfontosabb!

Unokatesomnak nem volt fogadott dokija, túlhordta a babát és majdnem meghalt a pici.

Lehet szerencséd akkor is, ha nincsen fogadott dokid, vagy csak jó helyen szülsz.

A legjobbakat!!

2008. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokim, igen jó!
2008. ápr. 29. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!