Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sok fehérje van a vizelete...

Túl sok fehérje van a vizeletemben. (? )

Figyelt kérdés
kezdek aggódni utána néztem kicsit és valami gyulladástól lehet.. sok helyre fognak elküldeni kivizsgálásra ? volt valakinek ilyen? ez árt a babának?!
2012. jún. 19. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit több info kellene erről, hány hetes vagy, mennyi az a sok fehérje? Ha gondolod, írj privit, válaszolok. Nekem volt ilyen, és eü végzettségem is van.
2012. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehérje, vagy fehérvérsejt? Nagyon nem mindegy.
2012. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha túl sok fehérjét eszünk, akkor azok aminokra bomlanak. A felesleg átalakul a májban, és ammóniává alakul. Az ammóniát a vesék választják ki és ez kerül a vizeletbe. Ellenben ha a vesék nem működnek jól, akkor ezt a folyamatot nem tudják elvégezni normálisan, akkor csökkenteni kellene a fehérje bevitelt.
2012. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem fehérvérsejtre gondolsz, de ez nem feltétlenül jelent bajt, csak ha jóval a megengedett érték felett, vagy alatt van.
2012. jún. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet sok fehérje a vizeletben és nem fehérvérsejt.Ez egyéb tünetekkel együtt (magas vérnyomás, hirtelen hízás) a terhességi toxémia jele lehet.

Az egyik ismerősömnek az első harmadban volt kicsit magasabb a fehérje a vizeletében, de valószínű csak azért ,mert nem a középsugarat fogta fel.A többi tünetet nem produkálta, semmi baja.De kérdezd meg az orvosod, ő elmondja, ha baj van.

2012. jún. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!