Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a bébinek,...

Lehet valami baja a bébinek, ha nem szedek magnéziumot?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben a Magne B6-tól hányingerem volt ahelyett, hogy elvette volna. Mikor nem vettem be, jól voltam. Amúgy elég sok zöldséget fogyasztok, az átlagnál többet.
2008. ápr. 28. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szedtem magnéziumot, semmi baja a babámnak, én is hánytam tőle mikor bevettem. Igazából a Mg a feszülésre és a görcsökre van.
2008. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igaza van az előttem írónak.Csak akkor szedd, ha pl. sokat görcsöl a lábad, vagy sokszor keményedik a hasad.A hányás ellen pedig nem magnéziumot kell szedni, hanem sima B6-ot, mert a magnézium sokaknak magában is kikészíti a gyomrukat.
2008. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy kezemen meg tudom számolni,hog hány levél magnéziumot szedtem be az elmúlt majd9 hónpban.(Van olyan kismama,akinek a kétnapi adagja több mint egy levél.)Azt csak akkor vegyél be ha görcseid vannak,vagy sokat keményedik a pocid,de sok alvással ezek nagyrésze mellőzhető.

2008. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszaitokat!
2008. ápr. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!