Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogom bírni a lakásfelújí...

Hogy fogom bírni a lakásfelújítást?

Figyelt kérdés
November közepére várom a babát.Szeptemberre tervezzük a lakásfelújítást.Hogy fogom bírni?Nem késő akkor elkezdeni?Kb 2 hét alatt kész lesz minden.
2009. júl. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mi is akkor csináltuk a lakást, amikor már terhes voltam. ha 2 hetet terveztek erre, akkor legyen inkább 4 :)

én sokszor inkább anyuéknál aludtam, pláne amikor az ajtókat mázolták, meg a csöveket.

a takarításhoz pedig majd hívj segítséget. nem valószínű, hogy egyedül már meg fogod tudni csinálni úgy, hogy az tökéletes legyen :)

kitartást :)

2009. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt te érzed mennyire vagy jó paszban, én például nem vettem részt a felújjításban a férjem és a család csinálták, mert én veszélyeztetett kismama vagyok, de hát a felújjítást meg kell csinálni és ha nektek a szeptember aktális nem késő, gondolom valaki úgyis fog segíteni,

Bodog babavárást,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mi is igy vagyunk,csak mi augusztusra várjuk a a kisbabát,ugyhogy most nyakig vagyunk a felujitásba.azt ajánlom,ha segitesz akkor pihenj nagyon sokat közbe,mert rossz vége is lehet.nem akarlak ilyesztegetni.nekem 30.hétre kinyilt a külső méhszájam és 1 cmre rövidültem,mert nem birtam leülni közbe,pedig csak 3 nap volt a munka és lett volna idöm is pihenni,de hösködni akartam.na azota már szinte semmi nem megy mert állandoan keményedek.de ez az én esetem,csak tanulságként irom le,nem ilyesztegetés képpen.pihenj sokat és akkor nem lesz gond.

33 hetes

2009. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember 26ra vagyok kiírva, és szeptember elején költözünk a saját lakásunkba. Ha beköltözünk, 2 nap festés, felújítás lesz. Kicsit én is aggódom, hiszen akkor már csak 4 hetem lesz a szülésig, de annyit fogok csinálni, amennyit bírok.
2009. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Augusztus elején fogok szülni és most csináljuk a felújítást.Na persze nem egyszerűt...falbontás,festés,ajtó csere stb....Az első babámnál is előtte csináltuk és nekem nagyon jó volt.Mivel pont akkor leszek (és voltam) a "fészekrakó üzemmódban" amikor ki kell pakolni és mosni mindent.:-D.

A lényeg,hogy Te ne emelj és ne hajolgass.Azért kíméld magad és pihenjél is.Csak annyit csinálj amennyi jól esik.

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!