Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel nagyon begorcsolt mind...

Éjjel nagyon begorcsolt mind a két lábam. Mitol lehetett?

Figyelt kérdés
Azota egyfolytában érzem,mit tudok vele csinálni?31 hetes km
2009. júl. 5. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond az orvosodnak,valószinűleg emelni kell a magnéziumot.Nekem is igy volt.4szer szedtem a Magne b6-ot.És esténként egyél banánt,nekem bevált.
2009. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz? Én szedtem a terhesség alatt, én is így jártam sokszor, ez segített. Az orvos is ajánlotta.
2009. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak terhes vitamint szedek.Tudtam ,hogy valamilyen vitamin hiány van a háttérben,csak azt nemtudtam,hogy a magnézium,Holnap veszek is ,mennyit szedjek egy nap?
2009. júl. 5. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
egyenlőre 2-3x1-et. és azért majd szólj a dokidnak is, hogy szeded, és azt a 36. héten abba kell hagyni!
2009. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha pezsgotablettát vennék?Terhesen azt lehet inni?
2009. júl. 5. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2009. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pezsgőtablettát nekem az orvos 2x1-et javasolt.Azt mondta,hogy lehet napi 1x1-et is,de nekem sokat görcsölt a lábam.

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!