Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok és...

32 hetes kismama vagyok és pár napja éjjel 2 óránként megyek kis wc-re normális ez?

Figyelt kérdés

Arra ébredek, hogy menten beszalad, ugy érzem, hogy szétdurran a hólyagom, alig érek ki a slozira és akkor alig van valami eredmény. Mitől lehet? Nem vagyok felfázva.

Más is van így vele?


2008. ápr. 28. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem számoltam hogy 2 óránként mennék, de 2szer kimegyek általában a 7-8 óra alatt. De volt már 3 is. Szerintem normális. Legalábbis azt olvastam, sőt már számítok is rá, hogy gyakoribb lesz. Csak az én babóm még fentebb van, már jó irányban, csak még fentebb, lehet ezért nem nyomja annyira mint neked.

32 hetes kismami.. :) szintén zenész :)

2008. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kicsi fiam is előszeretettel rúg akkorákat bele,hogy néha azt hiszem el sem érek a mosdóig.

Ezzel jár!:)

Boldgo babavárást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én még csak 17 hetes vagyok, de nekem is vannak olyan napjaim, nem mindig, nem viccelek, hogy fél óránként kell WC-re mennem, és ugyanezt éreztem én is, hogy majd bepisilek, de alig jön valami. És én sem vagyok felfázva, mert egyik nap ilyen a másik már nem, aztán megint. Ez már csak ilyen.
2008. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyomja a baba a holyagod, ez normalis. Csinald a Kegel-gyakorlatokat, attol konnyebb lesz visszatartanod, meg szulesnel is jo.
2008. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, mert a baba nyomja a hójagodat.
2008. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szianekem kb 20hetes korom óta van ez-mégsem olyan nagy a babám-pnt tegnap nézték a méreteket.Sőt ekkor jelentkeztek az inkontinenciás panaszok is-pedig csináltam az intom tornát.A dokim azt mondta a baba úgy fekszik,hogy nyomja a hólyagot,mivel közös a faluk így sokkal érzékenyebb is vagy rá.Szóval örülj neki,hogy csak most kezdődtek én már nem tudom mikor aludtam egy jót úgy,hogy max csak egyszer kellett kimennem.Ha sokat ittam aznap,volt,hogy óránként mentem,na az volt a horror-és ez nem felfázás.Sok kitartást hozzá,már nem sok van hátra:)29hetes kismami
2008. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Idáig is rosszul aludtam éjjel2-3-szor mindig fent voltam, de ez már sok egy kicsit.A baj, hogy nem tudok visszaaludni.
2008. ápr. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!