Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változott a mellméretet...

Hogyan változott a mellméretetek a várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Hányszor kellett más méretű melltartót vennetek? És milyen melltartót hordtatok?
2009. júl. 5. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én a terhességem előtt szivacsosat hordtam, és hétről hétre kényelmetlenebb volt így kellett vennem kosarasat 80 b -set de már ebből is kiesnek pedig még csak 18 hetes 2 naposak vagyunk ,mi lesz még később?Nagyon örülök ,hogy megnőttek mert elég picik voltak!!!
2009. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még nem is tudtuk h babás vagyok az egyik cicim szemmel láthatóan nagyobb lett és hihetetlenül fájt!Fel is hívtam a dokimat h nincs e baj de mondta várjunk egy kicsit,mert szerinte baba!

Azóta sem érte utól a másik de mind a kettő sokkal nagyobb!75 b hordtam most 80 c csak a kisebbhez kell egy szivacs!Amúgy én is szivacsosat hordok, de nekem mondták, hogy venni kéne majd szülés előtt olyan vékony anyagút,tudod mint a régiek!Mert úgyse tutdjuk milyen/mekkora szóptatóst vigyünk a kórházba,és az meg jobban nyúlik,ha nő a cici!

Boldog babavárást!18 hetes kismami

2009. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85B-ről -95C lett.Aztán a szoptatás után 90B lett.
2009. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bea24 ***** válasza:
Én most 34+5 hetes vagyok, de még mindig ugyanazokat a melltartókat hordom, mint amiket terhesség előtt. Legalább megúsztam a vásárlást. :) (de,lehet, hogy ami késik, az nem múlik...) :) Boldog Babvárást!
2009. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75B-ről 90C lett. Én a terhesség végefelé merevítő nélküli sport melltartót hordtam, mert kényelmes volt és jól tartott.
2009. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17+6 hetes vagyok,75 b-ről 85 b/c-re nőtt.
2009. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 80C-ről 95C-re változott, de ezalatt elég sok melltartót cseréltem. Sőt! Kaptam egy nagyon klassz szoptatósat is, amibe 1 hónapja belefértünk, ma már nem, és még csak most jön majd a java, ha megszületik a kiscsaj.

Üdv! 40 hetes km

2009. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem növekszik ilyen "szépen". Csak az a gond hogy az enyém alapban nagyobb és elég nehéz megfelelő melltartót vennem persze olcsón, mert a 3000-4000Ft-os szuper melltartót úgy sem tudom többet felvenni.
2009. júl. 6. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!