Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell vitamint szedni...

Mikortól kell vitamint szedni és mit?

Figyelt kérdés
4 napja kellett volna megjönnie, de nem jött, és pozitívat teszteltem. Orvoshoz jövőhéten megyek, hogy biztosat mondjon. Eddig semmit nem szedtem. Mikor és mit kell elkezdeni szedni? :) köszi
2012. jún. 16. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,én ma teszteltem pozit egy hete kellett volna megjönnie,jövő héttől kezdem a gravidát és a magnéziumot,orvoshoz még nem tudom pontosan mikor megyek.Ja és csak azért a jövő héttől kezdem,mert csak hétfőn tudok patikába menni :-)nekem ez nem tervezett baba de ha az lett volna már terhesség előtt szedtem volna vitamint de ne ijedj meg nem vagy elkésve semmivel :-)
2012. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gravidát szedj, és amint tudod kezd el a leírásnak megfelelően. Na meg itt a tavasz, nyár - használd ki és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Főleg amelyiket megkívánod.

12 hkm

2012. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gratula!én a terhesség elejétől szedtem és femibiont.a szoptatás végéig szedni fogom.Megoszlanak a vélemények van aki nem szedi végig,mert nehogy óriásbabája legyen.sztem ez hülyeség.és inkább legyen nagyobb mint kisebb,de ez a személyes véleményem.a terhesség első felében egyébként nagyon fontos a folsav,azt mindenképp szedj.Nagyon sok féle vitamin van ami közül választhatsz.pl gravida elevit hipp natal femibion stb...Ha nagyon tanácstalan vagy kérdezd meg a dokidat jövő héten,bár ő azt fogja ajánlani amelyik gyógyszercéggel épp le van szerződve.

És itt a nyár,rengeteg gyümölcs és zöldség,ne sajnáld magatoktól!

Kellemes babavárást!

37hkm

2012. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nekem se tervezett volt a babóm. :)
2012. jún. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!