Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi, deréktáji fájdalom a...

Alhasi, deréktáji fájdalom a 19-dik hétben. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött. Elég erős bal oldali alhasi fájdalmam volt, ami kihatott a derekamba is. Kiegyenesedni alig tudtam és egyre jobban éreztem a derekamban is. Amikor már több órája tartott és a pihenés sem segített, kétségbeesetten hívtam az orvosomat. Aki azt tanácsolta, hogy ha nem múlik a fájdalom, akkor menjek be az ügyeletre. Be is mentem. Viszont ott mindent rendben találtak. Méhszáj zárt, egészséges, jól fejlett babát láttak. Szedjek magnéziumot és pihenjek, mert valószínűleg a méhszalagok, vagy a 2cm-es miómám okozza a panaszaimat. Ez meg is történt. Viszont azóta is előjönnek ezek a fájdalmak. Éjjel és ma napközben is kínoztak. Így telefont ragadtam és újra rácsörögtem az orvosomra és a védőnőmre is. Jövő hét keddre kaptam időpontot újra, de addig nagyon aggódom....
2012. jún. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam most 3 napig, azóta jobb a helyzet. Nálam is minden rendben,csak a magnézium adagomat emelte meg a doki. Megnerotot kell mostmár szednem napi 3X2-t. Meg többet kell pihennem.Eddig is se nagyon erőltettem magam, de nagyon sokat ülve gépeztem, most már viszont délután is lefekszem és inkább úgy netezek. És még tegnap azt is észrevettem mikor felpróbáltam a régi farmerem2 hónap után ,hogy bizony szélesedtem ez idő alatt. Szóval erősen készül fel a szervezetem a szülésre.

Itt az én kérdésem 2 napos :) hátha segít.

23 hkm

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt épp tegnap olvastam.:) A pihenést betartom és fura, hogy pont éjjel, mikor feküdtem, akkor jelentkezett az erős deréktáji fájdalom...

Egyébként semmi vérzés nincs, ami legalább pozitív. Viszont most megyek, lefekszem. Holnap megnézem a további válaszokat, amiket előre is nagyon köszönök!

2012. jún. 15. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha éjjel, fekvés közben kezd fájni a derekad, az lehet attól is, hogy rosszul fekszel. Próbáld körbevenni magad párnákkal, ahogy kényelmes, kísérletezz bátran. Nekem az segített, hogy a térdem közé tettem egy igen vastag párnát, vagy csak felrakom rá a felső térdem (oldalfekvésben, értelemszerűen). Ha háton fekszem, akkor is a térdem alá teszem. Én még csak a 13. hétben járok, de második gyerek, lazább minden. Azt éreztem, hogy szétcsúszik a derekam. A párna csodát tett! Remélem neked is segít!
2012. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ezt mindenképp kipróbálom. Sajnos nem csak fekvés közben jelentkezik a fájdalom és nem is csak a derekamban, hanem az alhasamban is....:(
2012. jún. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!