Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt esetleg más is...

Tapasztalt esetleg más is ilyet, vagy hasonlót? Nyomhat valami ideget a baba?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően le tudom írni.Pár hete vettem észre,hogy az egyik mellem alatt van egy "folt",amihez hozzáérve olyan érzés,mint amikor fogorvosnál érzéstelenítőt kapok,és megcsípem az arcom.Ehhez tudom a legjobban hasonlítani az érzést.Kívülről semmi sem látszik.Tudom elég viccesen hangzik.Mondtam ma a védőnőnek,de igazából nem mondott semmit rá.Hétfőn megyek orvoshoz,őt is megkérdezem.

27hkm



2012. jún. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi köze ehhez az én sztorimnak csak egy helyen érintkezik.

szóval, volt egyszer egy műtétem, ahol valószínű elvágtak egy ideget vagy megsértettek és én nekem is érzéketlen a cicim egy kis része.

a lényeg, elképzelhető akármi. a test belső része jobban összefüggésben van egymással, mint azt mi gondolnánk.

2012. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ugyanez a problémám..hiába mondom a védőnőnek nem tud értelmes választ adni. A jobb mellem alatt zsibbad. Mondjuk nekem ez párosul néha izomfájással is. Én sem tudom mi lehet ez. 23hkm
2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Klassz, legalább nem vagyok egyedül.Elég vicces érzés :D
2012. jún. 14. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, csak nekem pont középen szokott lenni ez a zsibbadó érzés. Elég furcsa, de pár perc után elmúlik.
2012. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a bal mellem alatt "zsibbad" (nem tudom máshoz hasonlítani) egy kicsi részen. Senki nem tudja miért. A családban senki nem tapasztalt terhesség alatt ilyet!

Én nem hiszem, hogy baj lenne. 27 hkm

2012. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellentéte volt, egy helyen ha megnyomtam a cicim alatt a pocakomat, mikor az ikreket vártam, nagyonnagyon fájt. Mikor uh-n ott matattak a fejjel, még a lélegzetemet is visszafolytottam, annyira fájt, kívül meg az ég világon semmi nem látszott. Szülés után ahogy jött, úgy el is múlt. Nem tudom mi lehetett, de nálam semmi bajt nem jelentett, szerintem az sem, amit ti éreztek.
2012. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyomódhat valamilyen ideg. Neurológust kéne megkérdezni.
2012. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb mellem alatt, a bordaívnél egy tenyérnyi helyen volt olyan érzés, mintha megégett volna és apró, szúró érzések voltak, nagyon kellemetlen volt. Nem hagytam annyiban, kivizsgáltak és kiderült, hogy nyomja a baba is az epémet és epehomokom van,besűrűsödött az epefolyadékom, hasi uh-ra és vérvételre küldött a dokim. Ha nagyon rossz volt, 1/2 No-spára javult, diétáztam, semmi fűszeres és zsíros, 32. hét körül elmúlt. Soha nem volt korábban panaszom.

38 hetes kismama

2012. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!