Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy csináljátok a málnalev...

Ti hogy csináljátok a málnalevél teát?

Figyelt kérdés
Én forrázom,de tuti valami nem jó. Előírt mennyiségekkel csinálom és szűrés után max.másfél deci jön ki belőle. Másnak is?

2012. jún. 7. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogok egy kiskanál teafüvet, belerakom a teatojásba, és ráöntök egy bögrényi forró vizet. Hagyom állni egy darabig, aztán teszek bele cukrot és citromot.

Nem értem, neked hogy lesz csak 1,5 deci. Annyi deci lesz, amennyi vizet öntesz rá, maximum hígabb lesz a tea.

2012. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én fölforraltam a fizet, beleszórtam a teát, és letakarva hagytam állni kb. 10-15 percet. Majd leszűrtem és ízesítettem. Igaz én nem csináltam olyan töményre. 1,5 liter vízhez egy púpos evőkanál teát adtam. Így legalább a folyadékmennyiségem fele megvolt.

Hozzáteszem, szerintem könnyű szülésem volt.

Első gyerekkel, és másodikkal is így csináltam.

Első szülés: délelőtt be a kórházba ctg-re, délbe repesztettek, du 3-kor megvolt a kislányom. 3000-rel és 52 cm-rel.

Második szülés: Éjjel kettőkor fölébredtem otthon, 3/4 3-kor irány a kórház(25 perc autóval) 4-kor megvolt a kislányom. 3200-vel és 50cm-rel

2012. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!