Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok, nem...

21 hetes kismama vagyok, nem érzek mocorgást vagy igen? Ez baj lehet? ó az amit érzek ritkán? Pici rezgések, mint amikor pattog az ér?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha olyasmit érzel, mintha alul a hasad buborékolna, lüktetne halványan, akkor ő az, én 18 hetesen érzetem először ehhez hasonlót. Boldog babavárást


32hkm

2012. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor ő az és elég rég óta!köszönöm a válaszod!
2012. jún. 7. 05:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy tipp:Feküdj a hátadra nyújtott lábbal és tedd a kezeidet a pocakodra.Kézzel jobban fogod érezni ;)

Én 15.héten éreztem elsőnek a picit,aztán a 18.héttől semmi.Aztán a 20.héten már annyira aggódtam,hogy mondom ráteszem a kezem,hátha.És képzeld el,hogy a pocakomba nem éreztem,hogy mozog,a kezemmel meg igen.ÉS a 20.héttől kezdve párom is érzi,és látni is lehet hol mozog éppen.Azóta újra érzem a pocakomba is ha mocorog. :)

23hkm

2012. jún. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, Ő valószínűleg a babád lesz. Mondjuk Én nem figyeltem annyira nagyon a mozgását, így nekem ezek a buborékos dolgok fel sem tűntek.

Ellenben a 18hét elején ültem a fotelben nyugisan, és egy akkora rúgást kaptam, 3x ugyanoda, hogy teljesen egyértelmű volt, hogy ez a babám.


Most 22+3naposak vagyunk, tegnap annyira eleven volt, hogy lefekvés elött hanyatt feküdtem, és Apa teljesen el volt képedve, hogy az Ő kisfia miket művel. Szó szerint hullámzott a hasam ahol kinyomta magát :)

2012. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak írom, amúgy én vagyok az első válaszoló, a 32 hetes kismama, hogy akkor neked már jó korán nyomkodja magát a pici meg hullámzik a hasad, nekem akkoriban még csak épp, hogy látszott, hogy mozog, nekem kb. a 25. héttől nyomkodja magát elég látványosan.
2012. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!



Hát igen, nagyon erős lesz, vagy nagyon rossz :) Ha hanyatt fekszem akkor a leglátványosabb. Ahogy meséltem, szegény Apa le volt döbbenve, hogy ez ilyen :)

Én is meglepődtem, a dokim erre annyit mondott: eléggé életrevaló :)

2012. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is látszott 20.héttől,pedig hát nem kis súlyú vagyok...:D De nagyon megnőtt a hasam már a 16.hétre is,nem hogy a 20.ra :D És nekem is éjjel kezd rá a kis törpe,de kegyetlen módon.Apucinak csak úgy dobálja a kezét.Tegnap meg hasát odatette enyémhez és megrúgta a picink őt is :D
2012. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj 3as voltam
2012. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén a 32 hetes kismama vagyok. Honnan tudjátok, hogy éppen a hasát, kezét vagy lábát nyomja ki a babátok? Én csak onnan tudom, hogy hol az egyik lábacskáját, hol a másikat nyomja a hasamnál, mert már befordult és fent van a lába.
2012. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párom tette a hasát az enyémhez és úgy rúgta meg,nem a hasával rúgta meg :D Nem tudom mivel csinálja épp,de védőnőnél is meg uh-n is mindig úgy van hogy balra áll a lába,tehát én szerintem akkor balra rugdos,többi meg más része.És leginkább balra érzem a mozgását is.
2012. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!