Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak az érzéseim?

Normálisak az érzéseim?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. Lassan egy hete megszűntek a tüneteim, így magam számára nincs semmi visszajelzés a terhességemről (max. néha fáj estére egy kicsit a hasam alja). Orvoshoz következőre csak 16 hetesen kell mennem. Mindig félek, hogy valami baj van, elhalt a baba, vagy valami egyéb, aminek nincs külső jele. Még nincs igazán pocim, így esténként mindig a hasamra teszem óvatosan a kezem, és azt figyelem, hogy vajon változott-e valamit a héten. De valahogy nem veszem észre. Mindig nyugtatom magam, hogy ez így van rendjén ilyen idős korban, ezzel szemben viszont mindig eszembe jut, hogyha valami nem lesz rendjén a következő vizsgálaton, akkor én nem figyeltem megfelelően a jelekre. Igazán próbálok bízni a babában, de valahogy nem érzem most a kapcsolatot vele így, hogy nincs semmi tünetem.

Bocs, ha kicsit zavaros vagyok, de most valahogy így tudom megfogalmazni.

Mit tehetek ezek ellen az érzések ellen? Vagy ez teljesen normális?


2008. ápr. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális amit érzel, én is így voltam. Elmúlt a hányás, és amíg meg nem éreztem a bébi mocorgását, én is csak az uh-k után nyugodtam meg.

De ne gondolj semmi rosszra, jól érzi ott magát a babád:-)))

20 hetes kismama

2008. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aggodalomra semmi ok!

Normálisak az érzéseid!

:)

2008. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 11 hetes vagyok lassan..es ugyanaz a baj nallam is...nyugtato hogy ez igy normalis...utoljara 9 hetesen lattam amikor dobogott a szive..remelem hogy most is jol van...csak none mar meg!
2008. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Minden rendben lesz, pár hét és majd érezni fogod, hogy rúgdos! Addig is beszélj hozzá, simogasd!
2008. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat.

Remélem minden úgy van ahogy mondjátok. Néha már úgy érzem hogy folyamatosan csak rémképeket látok, és nem tudom élvezni az időszak gyönyörűségét... :(

2008. ápr. 26. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mindekivel előfodul.

Amíg nem érzed az a baj,amikor érzed,akkor meg az,hogy mozog-e annyit,amennyit szokott és nem akkor miért nem.:)

Semmi baj,ha kicsit aggódsz,de próbáld meg élvezni a legszebb 9 hónapot!:)

Boldog babavárást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Teljesen normalisak az erzeseid!

Szerintem mindannyian igy voltunk vele.

De hidd el, ha barmi lenne, annak jele lenne.

Ne aggodj, minden rendben :)

2008. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,viszont elmentem közben a terhesgondozóba és ott halgattunk szívhangot.Ez csak egy plussz megnyugvás volt.:)
2008. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!