Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl nagy a babám feje,...

Nem túl nagy a babám feje, ill az egész baba? Hogy fog ő kiférni?

Figyelt kérdés

A méretek:

BPD: 86mm;

OFD: 103mm;

TAD: 90mm,(ez az érték mi?)

APD: 90mm (és ez?)

FL: 63mm

HL: 56mm (ezt sem találtam meg sehol?hmm..)

Jelenleg mensi szerint 32 hetes vagyok, de a doki egyből azt kérdezte mikorra vagyok kiírva, mondtam, hogy júni 20, erre visszakérdezett, hogy nem május 20?

Mit jelent ez? akkor mkost mikor szűlök vajon?

Azt még tudja vki, hogy mit jelent az hogy I. KPT??


2008. ápr. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én május 21re vagyok kiírva,és a BPD 91 FL 65 a többit nem hagyta megmérni,nem szereti az UHt.

Nos lehet el vagy számolva néhány héttel,ne aggódj!A 36. héten rakd össze a kórházi csomagot,és várj türelemmel:)Amúgy az én adataim kicsit kisebbek,mint a 36 hetes babák netes átlaga,de a 30. héten pl 31 hetesnek feleltek meg a méretek.Tehát az is lehet,hogy pont most nőtt egy nagyot,és azért mások az értékek.Hidd el,csak örülni fogsz,ha nem kell 40-41 hétig várnod!

2008. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! itt megtudod nézni a méreteket:

[link]

ezek szerint max. 2héttel vagy előrébb, egy hónappal nem.

de de szerintem nagyon változóak lehetnek ezek a méretek.

boldog babavárást

2008. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Na ez most nekem is feledta a kérdést.Nemtudom akkor én is hogyan vagyok számolva.Én 33 hets vagyok,és nekem is majdnem ezek a méretek vannak.Én június 10-15 re vagyok kiírva,de az Uh nekem május végét írt ki,mert nagy a baba súlyra is 2455gm és 43cm.Te jó ég én is attól félek hogy óriásbébim lessz.Még 6-7 hetem hátra van...Nekem menzesz szerint jó a számítás,de most tényleg megkeveredtem én is.Majd előbújik valamikkor.Boldog babavárást.Ha kérdésed van írhatsz privit is nyugottan.
2008. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kis vasgyúróm van! 35 hetesen voltam Uh-n 2 napja, és a BPD 95 mm, a súlyát 3011g-ra becsülték! Kérdezte is a doki, mekkora babát akarok én szülni!? :-) Mert ugye még lenne 5 hetem. Na de ez van! Legfeljebb nem 40 hétre, hanem 38-ra születik meg! :-) Lényeg az, hogy egészséges legyen!

További szép heteket!

2008. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!