Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha ugy izgulok.12 hetes...

Néha ugy izgulok.12 hetes terhes vagyok a hasam alja mostanában esténként fájdogál. Dec. -ben volt vetélésem ezért a duphastont kell szednem. Csak a méhem tágul? Vagy ez jelenthet mást is?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 11 hetes vagyok, nekem is szokott fájni a hasam, néha szúrkál, néha pedig mintha meg akarna jönni. De engem megnyugtattak, hogy ez azért van, mert tágul a méh. Hogyha csak fájogat és nem görcsöl, és nincs vérzés, akkor nincs semmi baj. Boldog Babavárást!
2008. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én 10 hetes vagyok és nekem is estére fáj egy kicsit mintha meg akarni jönni de sokkal gyengébb változatban aztán elmúlik. Csak a méh nő és azért fájdogál!
2008. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is decemberben volt egy vetélésem, 10 hetesen,missed ab lett a vége. Most újra babát várok, most vagyok a 7. hétben. Én is duphastont szedek. Nekem is fájdogál esténként a hasam, szerintem minden oké, csak a méhed növekszik,ne izgulj, bár maximálisan megértelek.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!