Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor eredményem...

Terheléses vércukor eredményem picivel lett magasabb, az orvos mégis azt mondta be kellene feküdnöm, hogy ellenőrizzék. Hány napot vesz ez igénybe, és hogy történik pontosan?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Közben elértem, megoldódott a dolog...
2008. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uh ne haraduj rossz helyre ment ez a dolog megoldás.Azt hittem a saját kérdésemhez írtam.SORRY!!!


Csajok ide még KELL a válasz!!!!

2008. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a picivel magasabb???
2008. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag 7.8-ig jó, nekem 7.9 lett a 2órás.
2008. ápr. 25. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6.9 lett és azt mondták 7-ig jó.Lehet ez is testalakat függő?
2008. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tastalkat függő:)Talán lehet hogy az eggyik helyen cukros lötyi van,a másikon tej,zsemle,a harmadikon mit tudom én mi...Attól is függ,hogy mennyi lehet a terhelt érték....Hát a 7.9tényleg magas sajna,de azt nem értem miért akarnak ezzel már kórházba küldeni..Nekem 8.0lett a terhelés,de senki nem akart kórházba küldeni..(nálunk cukros lötyivel csinálják),csak a dietetikushoz kellett elmennem,és diétáznom kell...Már hónapok óta..Esetleg ha nálatok tej+zsemle volt,és ugy lett 7,9akkor érthető a kórház,de cukros lötyinél nem...Nálunk akinek ilyen 9-10-11körül van a terhelt cukra,azokat szokták befektetni,de ők is azt mondják,hogy igazából a világon semmit nem csinálnak velük a kórházban,csak koplaltatják őket....
2008. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!