Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen már nem igazán van...

10 hetesen már nem igazán van émelygés.7-8 hetesen erős volt. Ez természetes, vagy jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, ez egyénenkénk változó, hogy kinek meddig tart, én még 20 hetesen is öklendeztem, és a 17ik hétig nagyon rendszeres volt a hányinger. De ha van lehetőséged, és nagyon aggódsz menj el a dokihoz hátha csinál egy ultrahangot. De a bajnak, "általában" nem csak ennyi a jele, hanem erős görcs, vagy minimum barnázás, vérzés párosul.

Ne aggódj, annál rosszabb. Kitartás!

2008. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezelott eros volt az emelyges,most meg 10 hetes multam es alig van neha neha egy kis hanyingerem...boldog babavarast!
2008. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. A 10. héttől enyhültek a rosszullétek, és a 13 hét után teljesen el is múltak. Nincs semmi baj!
2008. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt ezidőtájt,de egy hét múlva visszatért.Csak akkor könnyebb volt,mert nem émejegtem sokat,hanem hirtelenkijött minden,majd jól voltam.
2008. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy volta, azóta is minden ok. 21 hetes kismama
2008. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!