Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos, hogy 16-17 hetesen...

Biztos, hogy 16-17 hetesen megmozdul a babuci?

Figyelt kérdés
14 vagyok de mar alig varom,hogy megmozduljon.és mit fogok erezni eloszor?
2009. jún. 30. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenkinek akkor mozdul meg!Van akinek csak 20hetesen!32hetes km

2009. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem biztos hogy már érezni fogod 16-17 hetesen, én csak 21 hetesen éreztem kaparászást először, aztán egy hétig semmi, azóta már nagyon aktív a pocaklakó. Érezni szerintem mindenki mást érez, mert én nem éreztem bugyborékolást, meg szárnyrebegtetés szerűt, mint itta legtöbben írták. Ne aggódj ha a picúrod fog mozogni azt tudni fogod.

További szép napot!

25+5 hetes

2009. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én már 15 hetesen éreztem de csak ilyen apró hullámzás szerűséget,de nem lehet mással összetéveszteni!Most 17 hetes vagyok és már a párom is érzi a babát ha rárakja a kezét a pocimra!!!Légy türelmes eljön az a csodálatos pillanat!!!!Boldog babavárást!!
2009. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!