Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el egy kismama...

Mikor kezd el egy kismama kívánós lenni? 8 hetes vagyok, de még nem kívánok semmit (jobban mint eddig).

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

szia

a 12.héttől írják.

de én a 26.hétben vagyok és semmit nem kívánok jobban :(

pedig én nagyon vártam, mert vékony vagyok, reméltem majd hízok.de nem.

boldog babavárást

2008. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én rosszullevős voltam kb 10 hétig, de utána bármit megettem,egyik percben nutellát, aztán sonkás szendvicset.De túlerőben volt a csoki.Még éjjel is felkeltem egy kis (tábla)csokira.
2008. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ajjajjjj az édességtől félek én is, ha azt egyszer elkezdem, nem tudom letenni! :)
2008. ápr. 24. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 19 hetes vagyok, de nem kivánok különösebben semmit sem, minden meg tudok enni, de nem vágyok extra kajákra.Sőt az édességet hála nem tudom megenni, inkább sósat, savanyut ennék.
2008. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 28 hetes vagyok, de nem vagyok egyáltalán kívánós.
2008. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szio!


En a 20dik hettol lettem kivanos, ami foleg abban nyilvanul meg hogy amig nem eszem abbol amit kivanok addig barmit ehetek akkor is ehes maradok. Fura!

Szoval ha megkivansz valamit egyel csak mertekkel, es akkor nem lesz gond,de ha megtagadod magadtol akkor felzabalod a fel hutot es meg mindig ehetneked van, en legalabb is ezt tapasztaltam.

udv egy 25 hetes kismami

2008. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok nem vagyok voltam kivános.mégis 12kg hiztam
2008. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben én alig bírtam megenni valamit.Szinte kiflin meg tejen éltem.Se hús,se szalámi,se sajt.A főtt kaja sem kellett.Ha főztem akkor nembírtam megenni.Elötte nagyon husos voltam,szinte húst ettem hússal.Igazán egyszer volt,hogy megkívántam a mekis kaját annyira,hogy télen vizes fejjel el mentem volna érte kocsival (hajmosás közben),de szerencsére a párom hozott nekem.Akkor az nagyon kellett!:)A 12.héttől sokat ettem,szinte mindent.Édesre savanyút,majd ismét édeset.A környezetem csak nézett,hogy lehet ezeket összeenni,no meg ennyit.:)A saját főztöm akkor sem kellett,rosszúl voltam tőle szinte mire elkészült.A 25. héttől eszek újra normálisan,bár rengeteg édesség kell.Ez a 20.héttől van kb.Elötte nem voltam édesszájú!30 hetesen 8 kilónál tartok.
2008. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már korán kívánós voltam azt kellett ennem amit a tv-ben ettek, vagy ha megéreztem valami kaja illatát a lépcsőházba akkor irány a konyha főzni...stb Én nem voltam hányós és kb 7. héttől volt ez a crkusz. Bár a babánk elment a 11. héten, de a hormonok miatt, még legalább egy jó hétig kívánós maradtam. Tehát szerintem egyénfüggő.

2008. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!