Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a nyers krumpli...

Normális, hogy a nyers krumplit kívánom?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete minden nap megkívánom a nyers krumplit, és csak egy szemet megpucolok, és magában elrágom. Neten próbáltam utána nézni, de nem egyértelmű válaszok vannak. Nem ártok vele a babának? Volt ahol azt írják, hogy a nyers reszelt krumpli leve enyhíti a gyomor égést. Van ahol meg azt írták, hogy erősíti az immunrendszert. Csak a bab miatt aggódom, hogy nem teszek neki ezzel rosszat? De mikor elkap a hév, nem bírom megállni.... Másnál biztos mással van így, csoki, ilyesmi....

Tud valaki okosat mondani?

33 hkm


2012. máj. 25. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen imádom a nyers krumplit. Kis só rá és nyami:) Ha lemosod elötte ártani nem árthat szerintem.
2012. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor nem vagyok vele egyedül ezek szerint. Amúgy gyerek korom óta megeszek néha 1-1 szemet, ha főzés közben vagyok, csak ez a mostani állapot aggaszt. És általában délután, vagy este kap el az ihlet... :) Mondjuk én só nélkül csak simán.
2012. máj. 25. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Okosat nem tudok mondani,de szerintem nincs ezzel semmi baj!!! :)

Ilyenkor mindenfélét kíván az ember, és nem csak elején! :)

Gondolom ilyenkor erősebb jeleket küld a szervezetünk, ha valami hiányzik! :)

Van amikor én is majd meghalok valamiért: fagyi, paradicsom, dinnye... :)

Boldog babavárást!! :)

27hkm

2012. máj. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem kutyakaját, vagy sarat, esetleg fadeszkát kívánsz enni (mert ilyen is van ám), addig azt eszel, amit akarsz. Mindent lehet, persze mértékkel. Ha pl a savanyú káposztát kívánod, egyél azt, ha eper fagyit ecetes uborkával, akkor azt, ha sültkrumplit csoki öntettel, akkor azt. De ne egyél túl sokat belőle, mert olyan gyomorgörcseid meg hacsikarásod lesz, mint az állat, és az nem túl jó ám! :)

Szép babavárást!

2012. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor kicsit nyugodtabb vagyok. Igazából olvastam valahol, hogy gyomorégésre jó a leve, de én konkrétan a krumplit eszem nyersen, nem a levét iszom.... Bár ha utána gondolok, amióta eszem, előtte kezdett sok savam lenni. Lehet ilyenkor kap el a hév....
2012. máj. 26. 13:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg nem sokat eszek belőle, 1 kisebb szemet, de azt naponta.
2012. máj. 26. 13:10
 7/8 anonim válasza:
Nekem is használt gyomorégésre :) Ráadásul elég jó a C, B6 vitamin és vas tartalma :)
2012. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dio27 válasza:

Szia Kérdező!

Örülök,hogy rajtam kívül is van olyan,aki ugyanazt "tapasztalja" bár nem vagyunk egyformák.Szóval én is észrevettem,hogy pár napja a nyers krumplit olyan szinten kívánom,mint még eddig soha.Ártani szerintem nem árthatunk,hisz ha neked jól esik,akkor a kis picinek is.Én ezt az "okosat" tudtam mondani..

2012. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!