Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodjak? 26 hetes kismama...

Aggodjak? 26 hetes kismama vagyok.3 napja nagyon keveset mozog a babam inkabb reggel es este egy keveset; napkozben alig erzem. Normalis-e? Nem most kene a legaktivabb legyen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden nap érzed a mozgását, akkor nem kell aggódni!

Én 28 hetes vagyok, az elmúlt pár hétben nekem is voltak olyan napok, hogy csak keveset éreztem, aztán megint "aktivizálta" magát.

2008. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem is a hétvégén csöndben volt egész nap de aztán másnap bőven bepótolta.Megfigyeltem hogy frontokra érzékenyen reagál.Üdv 28hetes kismama
2008. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 24 hetes kimami vagyok, nekem 2 hétig folyamatosan mozgott, de oly annyira, hogy aludni sem tudtam. Most viszont 2 napja teljes csend van. Voltunk uh-on, a baba teljesen jól van. Biztos elfáradt! Az orvos azt mondta, hogy frontoknál általában meghúzzák magukat. Ne idegeskedj. Boldog babavárást!
2008. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma alig mozgott, két napja meg majdnem kirugta a hasfalamat. Szóval valóban van valami a frontokat illetően. Én ha aggódom, mert mondjuk nem mozog akkor egy kicsit megmozgatom a hasam picit megrázom, nah nem úgy hogy agyrázkódást kapjon szegény, csak épp egy picikét, óvatosan. Egyből felébred.. vagy ha nem is de mocorog egyet.

32 hetes kismama

2008. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!