Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismami lehetek....

5-6 hetes kismami lehetek. eddig csak a derekam fájdogált miost viszont a jobb oldali petefészkem. mitől lehet? ugyi nincs baj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nincs baj, bár sose értettem, honnan lehet tudni, hogy az épp a petefészek :D
2008. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi más lenne azon az oldalon?a méh középen van és jobb-bal oldalt a petefészek.nem is ez a lényeg hanem az hogy eddig nem fájt ma viszont igen!egy hónapig szedtem a folsavat és most hogy terhes vagyok elkezdtem az elevitet.ezek megvédik a még embriót a testben?
2008. ápr. 24. 08:11
 3/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
A folsav nagyon fontos,rendellenességek miatt szedjed minden képpen!Mellette szedjed a terhes vitamint is .Én elevitet szedem.Lassan jönnek a zöldség ,gyümi szezon minnél többet próbálj enni.Ez normális a fájdalom még később is fogod érezni.Boldog babavárást 28hetes kismama
2008. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, szúrkált nekem is, és még mai napig is. Ne aggódj, ez természetes. Nincs semmi baj, csak elkezdődtél átrendeződni. Most már számíthatsz ilyen jellegű tünetekre. De ha erősen görcsölsz, vagy vérzel, akkor irány a doki. Minden egyéb enyhe tünet természetes folyamat.

Gratulálok!!

14 hetes kismami

2008. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!