Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen kislánynak nézte...

18 hetesen kislánynak nézte az orvos a porontyunkat! Mennyire vegyük készpénznek?

Figyelt kérdés
Nem 4D-n voltunk,hanem sima UH-on,de tényleg nem látszott semmi ami fütyinek tűnhet.
2009. jún. 27. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Nekem is 18 hetesen mondták meg hogy lány, és az is lesz, mert voltam kromoszóma vizsgálaton is! Az pedig tévedhetetlen! 39 hetes
2009. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát..én azért még nem kezdenék el rózsaszín kisruhákat vásárolni...Várjatok még egy kicsit,és a 25. hét körül már biztosan szépen látszik.

Nekem most,a 34. héten tudták először megmondani hogy kislány.


34 h.km

2009. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már látszik, de a lányoknál előfordul, hogy később kukijuk nő, vagyis, hogy csak később lehet biztosan megállapítani, hogy milyen is a neme pontosan.
2009. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a 24. héten voltunk 4d-n!!!! ahol azt mondták nincs kuka, kislány( a párom fiút akart én kislányt)Én nagyon örültem. Eljött a 30. hét és kinőtt a kukacunk, ami még a 32. héten is látszott. Azt hittem megzavarodok. Mi nemsokára megtudjuk mi volt az igaz!

33 hetes kismami

2009. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát semmi esetre se vedd készpénznek.Nekünk végig kislányt mondott a főorvos úr 100%-ra mondta, nekem mindegy lett volna a baba neme, de a párom első babának kisfiút szeretett volna.Anyukámék pont a szülés napján vették meg a piros kiságyat, rózsaszín sapikat,kisruhákat. Mondanom sem kell, hogy kisfiú lett belőle...
2009. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is akkor mondták meg, és utána még vagy 5X megerősítették. azóta 1 éves a puncisunk, és még csak 4 hetes bent a következő, ami reméljük szintén puncis lesz:-)
2009. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 19hetesen mosndta a doki hogy 80%ra lány...rá 4 hétre (23hetesen) közölte hogy 99%ra kisfiú...:)

4D- megerősítette a doki, hogy kisfiú, mert igaz nehezen akarta megmutatni a kukacát a kisfiam a végére mégis megmutatta!!!27hetes kismama

2009. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6hónapig mondta a dokim, hogy kislány...úgyhogy ne bizd el magad.
2009. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!