Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáradt vagyok de nem tudok...

Fáradt vagyok de nem tudok aludni, ez normális?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy majd jön az alvós időszak amikor nem tudsz ébrenmaradni.Én meg normálisan aludni nem tudok.Forgolódok megébredek.
2008. ápr. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én sem tudok normálisan aludni, nagyon ritka, amikor végigalszom az éjszakát normálisan, és nincs alvós korszakom. 10 hetes kismama
2008. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 6-7 hetes vagyok de csak hétfőn megyek az első UH-ra.
2008. ápr. 22. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

normális. Én is így voltam az elején. Nekem azt mondták, hogy az izgalom, az öröm stb....

Most meg már azért nem tudok aludni mert a babóca nem hagy :). Éjszaka is rúg-vág, pisilnem is kell ettől és így nehéz. Na meg a hasam mérete is gátol a kényelmes fekvésben.

Kitartást, a középső harmad majd jobb lesz. én ott nagyon tudtam aludni és tényleg sokszor nehéz fent maradni.

Üdv. : 34 hetes kismama

2008. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szejél Hova nyugtatót,ezt terhesen is lehet.Rosszat teszel magatoknak,ha kialvatlan vagy!
2008. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kialvatlan nem vagyok,csak ezelött bármikor tudtam aludni csak egy párna meg egy takaró kellett most meg nem megy. Sedativumot nem akarok szedni még ha enyhe akkor sem. Félek tőle.
2008. ápr. 22. 12:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 22. 12:50
 7/7 anonim válasza:
Ismerős történet. A végén már csak 1-2 órát tudtam aludni. Aztán kiderült, hogy a magzatvédő vitamin "áldásos" hatása volt. Az első bogyó kihagyása után azonnal jobban aludtam, és 2-3 nap után teljesen visszaálltam.
2008. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!