Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Closi tabletától születhet...

A Closi tabletától születhet valakinek 2-nél több babája? Vagy ez csak ijesztgetés?

Figyelt kérdés

Tud valaki arányt? 100-ból egy, vagy 1000-ből egy.

Az tudom hogy az ikerterhesség aránya 50%


2008. ápr. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy hallottam,hogy nagyobb az esély az ikerterhességre ha valaki ilyet szed. De az csak jó ha kettő vagy több lesz szerintem,főleg ha a pár már évek óta próbálkozik. Te nem szeretnéd ha többes ikerterhességed lenne?
2008. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én arányokat nem tudok, csak azt,hogy én is szedtem,és négy érett petesejtem volt,és egy babát várok most. Volt előtte két terhességem,ami sajnos elhalással végződött, ők is egyedül voltak, ők is gyógyszeres babák voltak. Az esély elvileg nagyobb, de nem minden esetben. 19 hetes boldog kismami
2008. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. ápr. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!