Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-16 hetes vagyok a doki...

15-16 hetes vagyok a doki szerint, most jövök Tőle. Kontraktilis méhet állapított meg és megrövidült méhnyakat. Volt más is aki ennyi idős terhesen ilyen diagnózist kapott? Nem lett baj, végig kihúztátok az időt?

Figyelt kérdés
3x2 MagneB6-ot és 3x1 Valerianat kell szednem +sok fekvés.
2009. jún. 25. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs hogy ezt irom, de a magne b6 ennél a diagnózisnál nagyon keveset ér, plusz egy rakás pénz...

Irass fel magnesii citricit, annak a legnagyobb mg hasznos felszivódása.Nekem a 16. héten rövidült meg a méhnyakam, 36. hétig húztam ki.

2009. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyet értek az első válaszolóval.

A Megnesii Citrici sokkal többet ér,mint a MgB6. Felírja a házidoki is, de recept nélkül is kapható. 10 db van egy dobozban, reci nélkül 250 körül van.

Előző babámnál 3*1 volt az adagom, túlhodtam a babát, úgy indították a szülést. Nem nagyon pihentem....

Most a 9.héttől 2110 a cervix indexem... 18 hetes vagyok, remélem kihúzzuk a 36.hétig legalább.



A Valerinana nyugtató hatású...

Nekem most a kórházban az ügyeletes doki nyugtatót,altatót írt fel. Még szerencse,hogy nem szedhetem mert olyan összetevője van, amire érzékeny vagyok. Utána a saját nőgyógyászomnak elmondtam, hogy nem vagyok hajlandó nyugtatót szedni, és egyet értett vele. Főleg,hogy van egy 15 hós kisfiam, aki mellett nyugtatón élni... Meghát amúgy is...


Pihenj, Mg Citrici és sok folyadék!!!

2009. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.

nézed még a krédéseid? kérlek jelentkezz ha igen, nekem ugyanazek a panaszaim és szeretnék tanácsot kérni.köszönöm

2009. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Hanyadik hétben jársz? Neked mit írt fel a dokid?

Én még azóta nem voltam orvosnál, holnap megyek a szokásos havi vizsgálatra. Most 20 hetes vagyok. Holnap már többet fogok tudni, hogy alakult a helyzet...remélem stagnált és nem nyílt ki a méhszáj.

A sok magnéziumtól megszűntek a haskeményedések.

2009. júl. 20. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlek holnap mondd el , mit mondott a doki! és 14+3 hetes vagyok. zárt méhszáj, C2000. kissé aggódom, és kíváncsi vagyok, Te hogy vagy holnap a diagnózis szeritn.TE pihentél egyébként? dolgoztál tovább? mire ügyeltél? annyi annyi kérdséem lenne... ha egyetértesz, írunk privátba egymásnak? köszönöm.
2009. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet csak szerdán tudok jönni, de akkor biztosan. Itt az email címem: dino1998@freemail.hu
2009. júl. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!