Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mozdul már meg? 19...

Mikor mozdul már meg? 19 hetes vagyok, de semmit sem érzek.

Figyelt kérdés
Kezdek aggodni,h nincs-e baj.Jövő héten megyek csak dokihoz,de már kiváncsi lennék mikor érzem a babómat.Ti mikor éreztétek?És hogyan?
2008. ápr. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 17 hetesen, olyan volt mintha egy kis buborék lenne a hasamban.

Ne aggódj, még az is teljesen normális, ha a 20. héten kezded érezni! Eleinte nem is biztos, hogy minden nap érzed majd, aztán egyre jobban és erősebben fogod érezni a mozgását.

28 hetes kismami

2008. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi!!!kicsit ráérős a babád:) különben a mozgás elvileg a 20.hét után jeletkezik. pici csiklandozással. olyan, mint mikor buborékok mennek a hasadban, csak sokkal kellemesebb, és persze folyamatos. gratulálok!
2008. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


Mozog Ő már 9-10 hetes korától, csak te nem érzed még mert jó nagy helye van. Ahogy szűkül a hely odabent annál jobban és sűrűbben fogod érezni a mozgását. Ha nyugodtan hanyatfekszel, simized a hasad és kicsit türelmesen vársz szerintem már fogod érezni Őt.


Gratula a babához!

2008. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 19 hetes vagyok, de már 2 hete érzem, nekem a második terhességem, és én már tudtam, mit kell figyelni. De az biztos, hogy még ilyenkor nem olyan intenziv mozgás van, mint amire gondol a kismama.

Biztosan meg fogod érzeni, türelem, nem hasonlítható össze semmivel.

Nekem pl, az elsővel, mintha kis pillangó szálldogált volna a hasam alján, a másodikkal erősebb volt, most pedig már olyan, mintha egy kis béka ugrándozna bennem.

Az elsőnél ültem, a másodiknál fekve éreztem.

2008. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 18.- 22.hét között szokott általában előszőr jelentkezni.ne aggódj, nem vagytok elkésve.

az is lehet, hogy érzed már, csak olyan aprók a mozgásai, nem tudod hogy ő az.

nekem olyan volt előszőr mintha egy golyó pördült volna meg a hasfalamon.én sem hittem, hogy ő az.19hetes voltam, és napró-napra erősödött, már 21hetes is lehettem mokir biztos lehettem benne, hogy ő az.

26hetes kismama

boldog babavárást

2008. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az elso tehessegem es csak a 23 heten ereztem eloszor de a 20 hetes uh on lattam hogy mozog,az orvos azt mondta hogy fent tapadt meg a lepenyem es ezert valoszinuleg kesobb fogom erezni azot a folyamatosan mozog,ugyhogy meg van idod ne aggodj.
2008. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!