Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltudja nekem valaki magyarázn...

Eltudja nekem valaki magyarázni az Nst képemen mi is van?

Figyelt kérdés

Http://kepfeltoltes.hu/view/120509/nst_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg


Nem értem mit is jelent.Főként székesfehérváriak ha olvassák esetleg,miért csak egy csíkozás van?Nem kettő szokott lenni?Egy a baba szívhangjáról,egy pedig a fájásokról?Ez volt az első Nst-m és totál nem értem.


2012. máj. 9. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. máj. 9. 12:50
 2/7 anonim válasza:
Igen kettő szokott lenni, de tudok olyanról, hogy csak egy van, ilyenkor szerintem csak a fájásokat mutatja. Csak én sem értem miért van ez így, hiszen pont azért kellene nézi, hogy hogy reagál a baba a fájásokra...
2012. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a baba szívhangját mutatja. Alul lehet látni, hogy mikor voltak magzatmozgások, ill látni lehet a grafikonon, hogy akkor gyorsabban vert a szíve.
2012. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt pont a babaszívhangjáról van.
2012. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony ez a szívhang. kb 2x mozgott nagyobbat, ott lengett ki az érték. pont tökéletes érték, ilyennek kell lenni.


Enegem el sem enged az rovosom míg rá nem írja és a kartonomba nem rakja az eredményt.

Amúgy meg fura hogy miért nem rakták rád a méhösszehúzodásokat jelzö részt is, mert az is fontos, hogy a méh mit csinál, akár lehetnek olyan fájások amiket nem érzel meg, de a gép kimutatja.

2012. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem az összes NSTm ilyen volt, pedig 3 gyereket szültem :-D

Egyszerűen nincs rajta fájástevékenység. Nekem csak szülés előtt 3-4 órával jelzett fájástevékenységet a műszer.

2012. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 érzékelő van rajtad akkor van 2 görbe. Ha nincs fájástevékenység, akkor is kellene alul lenni valami görbének. Ez a baba szívhangja. Ha felugrik, akkor valószínű mozgott és így ez normális.
2012. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!