Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek 37 hetesen mennyit...

Nektek 37 hetesen mennyit mozog a babátok, és hogy számoljátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt számolni, szerintem. Főképp evés után, vagy hanyatt fekvő helyzetben mozog és este ha a bal oldalamra fordulok. Ne számolgasd és nézd, hogy mennyit mozog, mert abba bele lehet hülyülni. :)

38 hetes kismama. :)

2012. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

soha sehogy nem számoltam

minden nap mozgott

2012. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nadehát a kiskönyv végébe is írva vagyon...
2012. máj. 6. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem számoltam, a kiskönyvbe se írtam soha, nem volt belőle gond.
2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem számoltam soha. Hát, ami a kiskönyv hátulján van, képzeld azt én még csak most vettem észre, mert rá van téve az a papír, hogy mikor milyen vizsgálatok vannak. És soha nem néztem, hogy mi van alatta. 40hkm
2012. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)))... Hát nekem meg a védőnő erölteti állandóan, hogy számoljam..... Dehát nekem is olyan furának tűnik ez a számolgatás, most minek számoljam? állandóan moyok, szinte megállás nélkül. Meg különben is, mi számít mozgásnak? pl ha csuklik, a kezét jobra lóbálja, a lábát balra, a kis fejével meg bogózik :))), akkor az hány mozgásnak számít? Tiszta hülyeség szerintem és nincs semmi értelme...
2012. máj. 6. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
moyok = mozog :)
2012. máj. 6. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondta számoljam, de csak azért, hogy tudjam követni ha véletlenül egyre kevesebbet mozogna vagy jóval lustibb lenne, mint előtte pár nappal, mert akkor irány a kórház ahol tuti megkérdezik, hogy melyik nap hányat mozgott és mikortól lassult be stb. hát ezért kell.

nekem úgy kell számolnom, hogy egy "mozgássorozat" az egynek számít. tehát a karlóbálós, fenékkitolós rúgás az egy. a csuklásnál egy széria csuklás amíg abba nem hagyja az egy. stb

2012. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!