Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vannak jó kismama boltok...

Hol vannak jó kismama boltok Budapesten?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Árkád-C&A-ban sztem jó kis ruhák vannak! Bár az áruk már nem annyira tetszett....
2008. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ba vettem cuki kis szoknyácskát, nem is olyan drágán. A Brendonban is szép ruhák vannak, csak azok drágábbak.
2008. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor írtuk a választ és majdnem ugyanazt :) :) :)
2008. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
babyoutlet.hu (a honlapjuk nem olyan friss), soroksári út, jó és az ára is elfogadható, vagy tesco, auchan
2008. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van egy csajszi aki maga varrja a ruhákat, gatyesz, szoknya, felső, alkalmi stb. Nagyon szupik, kb feleárban. Ha érdekel priviben írj.
2008. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A II. ker. Csalogány utcában van egy kis bolt! Igaz, hogy pici és inkább olyan, mint egy raktár, de mindent megkapsz benn, amire neked meg a babának szüksége van, a babakocsitól kezdve, a szoptatós melltartóig mindent. Az áraik szerintem a legjobbak. Én nagyon sokat jártam a babakelengye után, de ezt találtam a legolcsóbbnak. És nem bóvli cuccokat árulnak, ugyanazokat mint a Brandon vagy más márkás boltok csak mondjuk fele áron. Néhány dologhoz még nagyker áron is hozzá juthatsz!

Nézdd meg a neten:

[link]


Jó vásárlást!

2008. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!