Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudja megállapítani a...

Mikor tudja megállapítani a doki az ikerterhességet?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első uh-on már megtudja állapítani. kb 5-6 hetesen. De még a 12-ik héten is kiderülhet, ha addig nem látszódott.
2008. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2008. ápr. 21. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.igen a kicsi "elbújhat"de a második uh valoszinü hogy meglássák.(nekem a második uh,a 12 héten látták meg a másik babát.)
2008. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok!36 éves vagyok,van 2 gyerekem egy 17 éves fiú és egy 15 éves lány.a férjemmel már nem terveztünk babát,most mégis terhes lettem...de az az érdekes,hogy mielőtt megtudtam,ikerterhességről álmodtam(és volt is a családban)de már túl vagyok a 8 hetes ultrahangon(a héten)és nem mondták,hogy 2 baba lenne.csak azért írtam le,mert úgy szíven ütött,hogy láttam,hogy később is kiderülhet....:-)))jó volt olvasni a válaszokat!amikor az első gyerekekekkel voltam terhes nem volt még internet,és nehéz volt beszélgetni ezekről a dolgokról!sziasztok!Móni
2009. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!