Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hüvely PH értéke normális...

Ha a hüvely PH értéke normális, akkor nem kell tartanom fertőzéstől?

Figyelt kérdés
Picit bővebb és sárgásabb a folyásom, más panaszom nincs. Nőgyógyászom a vizsgálat során nem talált semmit (tenyésztés nem volt), a PH tesztcsík szerint az értékem normális. 13 hetes kismama vagyok, ezek alapján ugye nem kell attól tartanom, hogy fertőzés miatt gond lehet a babával?
2012. máj. 5. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a linkben le van írva milyen ph értéknél lehet esetleges fertőzés. Ha nőgyógyász és a tesztcsík is mindent rendben talált, sztem ne aggódj, de ha elkezdenél viszketni, mindenképp menj vissza az orvoshoz. Vagy lehet venni candida tesztet is, bár az több ezer forint...Nekem a 10-11. hét környékén volt candida fertőzésem, és azt mondta a doki, hogy boldog lehetek, ha ez lesz a legnagyobb problémám a terhességem alatt, ugyanis nem lesz baja a babának tőle.
2012. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!