Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor vizsgálatn...

Terheléses vércukor vizsgálatnál a tej/zsömlés eljárás ugyanaz, mint ha cukros lötyit itatnának velünk? (csak egy kicsit kellemesebb:))

Figyelt kérdés

Az eljárás ez? Leveszik éhgyomorra a vért, megeszem a zsömlét/megiszom a tejet, majd egy óra múlva leveszik még egyszer a vért? Ide kell vizeletet vinni (ha mást nem vizsgálnak)?

Köszi a válaszokat


2008. ápr. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Két óra múlva veszik le a másodikat és kell vizelet is. A legjobb ha otthonról viszel a reggeli elsőből és beleöntöd a pohárba amit adnak. Én alig tudtam pisilni mire odaértünk.

Szerintem ez sokkal jobb mint a cukorros lé. Engem elküldtek, hogy reggelizzem meg és menjek vissza, nem ők adják a zsömlét-tejet.

2008. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tej/zsömlésnél 1 óra múlva vesznek vért, legalábbis nekem így volt, és kellett vinnem reggeli első vizeletet.

28 hetes kismami

2008. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam ilyen vizsgálaton. Egy zsömle és 2 dl tej szerintem sokkal kellemesebb, mint a cukros lötyi. Éhgyomorra kellett menni. Vizeletet kellett vinni, vért vettek. A zsömle és tej elfogyasztása után 1 órával újra kellett vizeletet produkálni és vért is vettek.
2008. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, 1 óra eltérés van a 2 vérvétel között. Leveszik a vért, megeszed a szendvicsed/tejet és amikot befejezted onnantól 1 óra múlva újra vesznek vért. Szendvicset/tejet vidd magaddal.

Általában kell a reggeli első vizeletet is vinni, attól függ mi áll a beutalódon.

2008. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!