Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki júliusra várja a...

Van aki júliusra várja a babát? Hogy érzitek magatok? Mennyit mozog a kisbaba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szijja, mi igen:) Július végén megcsászároznak:S a baba rengeteget mozog:) Éjjelente nagyon sokat fent vagyok vele, mert olyan rúg, hogy valamikor már fáj is:)
2012. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)első baba?Az enyém kis lustaság:)Hagyja anyát pihengetni:)Kisfiú vagy kislány lesz?Mi lesz a neve?
2012. máj. 4. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi is július végére várjuk.Már sokat mozog főleg este ha lefekszem :) Nekem hál istennek semmi problémám nem volt nem hánytam stb,csak mostanra iszonyatosan vizesedik a lábam és fáj is.De ezt leszámítva nagyon jól érzem magam :D Egyébként kislány lakik odabent és Noémi lesz a neve :) Nektek?Második,téged miért császároznak?
2012. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi,nem második hanem első :D Megszédít ez a meleg :D
2012. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi júli 10re várjuk! Kisfiúnk lesz, első baba. eddig semmi problémám nem volt, mostanában igen sokat görcsölök, nem tudom lehet ezek a jóslok:S nem értek hozzá:S a baba iszonyat sokat mozog, van úgy hogy este aludni sem hagy, de nem bánom, mert tudom hogy olyankor jól van. Néha kinyomja a fenekét és a lábát:D mivel nagyon vékony a hasfalam, elég szépen látszanak ezek a dolgok:):) Ti hogy álltok a babaszobával, és a babakelengyék beszerzésével?
2012. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi július 11-re várjuk!Még semmi kellék nincs meg mindent júniusban rendezünk!kislányunk lesz!:)a mienk nagyon lustika,pedig ugy szeretném ha mindig ficánkolodna:)
2012. máj. 4. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is júliusra várjuk a kislányunkat. Lénánk lesz. :) Nagyon jól vagyunk, jó, hogy kicsit enyhült az idő. Sokat mocorog,most is megy a buli odabent ezerrel. Mondjuk egy kakaóscsiga rásegített... :)


Ti hol szültök?


üdv, D

2012. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én Székesfehérváron:)
2012. máj. 4. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi (a számítások szerint) júl. 20-ra várjuk, és egy nagyon aktív kislányunk lesz. A doki nagyon meg van ijedve, mert 2110 volt a méhszájam, és így a 29. héten tüdőérlelő injekciót kaptam. Fél az esetleges koraszüléstől. Sokat kell pihennem. Nekem már fájdogál a hátam, derekam, és a jobb combom. Aktív pihenésre vagyok ítélve, ami elég nehéz, mert már van egy szintén aktív 4 évesem :) De a család sokat segít.


Jó babavárást mindenkinek!

29 hkm

2012. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szijjasztok:) Visszatérve, mélyen van a méhlepényem a hátsó falon, ezért császároznak:( Nekünk is kislány lesz, és Dorina lesz a neve:) Én Pesterzsébeten a 20. kerületben a Jahn Ferenc kórházban szülök:S elég tré kórház, dehát ezvan:S Ja meg hát veszélyeztetett terhes is vagyok, a munkahelyem végett, ill. mert tavaly elvetéltem 7 hetesen:S:( Az első 4 hónapot én végighánytam, sajnos Refluxos is vagyok:S, és még kórházban is voltam, infúzioztak 3 napig, mert annyira kiszáradtam, és még vért is hánytam:S ugyhogy megszenvedem én ezt a terhességet de naon:s de most már hál istennek semmi bajom nincsen:D Már tűkön ülök, hogy végre megszülethessen de még addig durván 3 hónap:D
2012. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!