Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan érzékeny lett a hasam...

Olyan érzékeny lett a hasam alja,28 hetes vagyok. Ma reggel úgy ébredtem már hogy kellemetlen volt. Befordult a baba? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Olyan,mintha nehéz lenne a méhemnek tartani a babát,szinte minden lépést megérzek.Nincs semmi furcsa folyásom.Lehet mondjuk attól,hogy befordult a baba?Menjek orvoshoz?
2008. ápr. 21. 10:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,szedek Elevitet,meg magne b6-ot,az utóbbit naponta 3-at
2008. ápr. 21. 10:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a dokival.Nekem is ekkor kezdődött,nehéz volt menni,ha felkeltem kemény volt,illetve nehéz.Azt hittem ez természetes és nem mondtam a dokinak,csak 2 hét után.Közben picit kinyílt a méhszájam és fekvésre ítélt meg gyógyszerre a méhösszehúzódások ellen.Hamarabb kellett volna beszélnem vele,akkor valószínű elöbb orvosolja és nem nyílok ki.Feküdtem egy hétig,meg azóta is szedem a gyógyszert és ismét szinte minden rendben.Akkor viszont 2 hétig fáradékony voltam,no meg pár perc után azt éreztem,hogy le kell ülnöm.Lehet nálad nem ez van,de legalább megnyugtat,hogy minden rendben.Én azt hittem ez természetes és kiderült mégsem.
2008. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!